На даному етапі спілкування з працедавцем, номери дипломів, трудової книжки та інших документів вказувати не потрібно. Рекрутери найчастіше називають такі вміння ключовими компетенціями, тож поміркуйте і пригадайте, чим вражали попередніх роботодавців. Ніхто не хоче вирішувати безглузді завдання. Це ненавичка, а твердження, яке ні про що не говорить рекрутеру. Звичайно, ви вивчали якусь іноземну мову в школі та інституті, але чи ви дійсно знаєте її на тому рівні, щоб комфортно проводити щоденні розмови з носіями мови або читати цією мовою?

що не варто вказувати в резюме

Багато що залежить від посади, на яку пишеться резюме, корпоративної культури компанії-роботодавця та інших особистісних чинників. Проведення таких семинарів в одному з випадків призвело за два роки до скорочення витрат на 17%. Розробив систему контролю бюджету капиталовкладень з метою забезпечення найбільш ефективного використання основних фондів. Ім’я й прізвище (по батькові можна опустити). Адреса (повністю, включаючи індекс). Телефон (домашній, контактний з кодом міста; робочий телефон вказується тільки в тому випадку, якщо у вас є можливість досить вільно спілкуватися на робочому місці).

Визначте Мету В Резюме Для Себе

Тут же напишіть, скільки хочете заробляти. Зупинимося докладніше на зазначення мети резюме, з якої ви звернулися в компанію. Щоб створити в потенційного роботодавця позитивне враження про себе, важливо приділити особливу увагу написання цього розділу.

що не варто вказувати в резюме

Резюме функціонального типу демонструє ваші професійні навики, досвід та досягнення. Інформація про те, де і в який період ви працювали або замовчується, або описується в загальних рисах. Останнє місце роботи – це сильна сторона вашого трудового досвіду і ви плануєте й надалі займатися цією діяльністю. Резюме хронологічного типу складається по принципу “про все по порядку”. Перераховуються місця роботи та обов’язки, які ви виконували.

Як Скласти Резюме, Щоб Вас Помітили

Статус «впевнений користувач ПК» вже не так цінується роботодавцями, як раніше. Їм потрібно більше конкретики в цьому питанні, і результати тесту на цифрову грамотність, який Мінцифра запустила у 2020 році, можуть її дати. https://wizardsdev.com/ Складання звітів для директора по фінансовому плануванню. Підготовка кошторису поточних витрат. Аналіз і рекомендації, направлені на підвищення доходів і скорочення витрат. Знання англійської мови на средньому рівні.

Даний список персональних якостей в резюме не є вичерпним. Спробуйте не застосовувати спеціальної термінології, прийнятої в вузькопрофесійних колах, і по можливості розшифруйте скорочені назви навчальних закладів. Рекомендаційні листи або імена людей, які можуть вас рекомендувати (підготуйте цей список окремо, він може знадобитися на співбесіді).

Структура Стандартного Резюме

Значний досвід в розроці нормативних витрат і проведенні дисперсійного анализу в компаніях с регіональними операціями. Допомагав у кодуванні та ціноутворенні для виробничих та маркетингових процедур. Виконання задач аудиту; забезпечення технічної допомогу в консультуванні керівництва підприємств з питань бухгалтерського обліку. В число клієнтів входили підприємства роздрібної торгівлі та компанії з виробництва продуктів харчування. Таке резюме дозволяє вам підкреслити досвід, що безпосередньо відповідає реальній вакансії та вимогам реального роботодавця. Резюме варто дати прочитати сторонній людині та послухати його думку.

І остання, та не менш важлива порада — створювати, редагувати та розміщувати резюме дуже зручно з мобільного — за допомогою нашого застосунку. Завантажуйте застосунок Work.ua, і робота мрії у вас у кишені. ( на суми понад 18 млн. руб.) та грав провідну роль в реорганізації структури бухгалтерського обліку та звітності у відділах, забезпеченні вдосконаленого аналізу і управління. Доходи по одній з програм зросли на 21% на протязі першого року.

Викладіть свої переваги самостійно. Так ви полегшите завдання роботодавця і зможете розташувати більше його до себе. За два роки вдалося домогтися скорочення витрат на 17%. Оптимальний розмір документу – до двох сторінок.

  • Класно, що ви вмієте робити презентації в PowerPoint, редагувати документи в Word та вставляти формули в Excel.
  • На даному етапі спілкування з працедавцем, номери дипломів, трудової книжки та інших документів вказувати не потрібно.
  • Максимально докладно опишіть досвід роботи.
  • Так, це відмінна навичка для слідчого відділу розслідування вбивств або рятувальника.
  • На першому етапі необхідно поставити перед собою певну і реальну мету.
  • Тому, функціональне резюме особливо потребує супровідного листа.

Тільки не додавайте яскраву картинку в бікіні, з вечірнім макіяжем або келихом у руці. Однак і на паспорт не варто фотографуватись. Гідне лаконічне фото, на якому ви подобаєтесь собі – найкращий варіант. Трендом останніх років вважається зазначення лише прізвища та імені, по-батькові сьогодні переважно не пишуть – адже ми крокуємо до Європи. Дата народження, місто проживання, контактний телефон та e-mail – обов’язкові, тож вкажіть їх в першу чергу.

Рекрутери пильнують хронологію та часто ставлять незручні питання. Якщо ви не працювали тривали час, знайдіть цьому гідне пояснення – наприклад, декретна відпустка, сімейні обставини, або навчання. Не боїтеся, щопочнуть випробовувати? Ви відправляєте резюме компанії, в якій, сподіваємося, вам буде комфортно працювати.

Він щоденно розглядає понад 100 схожих документів, тож, аби виділитися на їхньому тлі, варто попрацювати. Найкращій спосіб – побудувати вашу власну історію за певною структурою. «…та вставляти формули в Excel.»… Щось мені підказує – особа, котра це писала взагалі не розуміє, що таке Excel і його можливості (хоча і Word не такий простий, як може здатися). Бо якби знала, то промовчала – за розумного здалась би ))).

Ну, і звичайно, напишіть пару слів про себе. Залиште комунікабельність, відповідальність, акуратність та пунктуальність конкурентам. А для свого резюме використовуйте оригінальну характеристику, яка дійсно відповідає вашому внутрішньому світу. Пройдіть тест на порталі «Дія», отримайте сертифікат ідодайте його до свого резюме. Нехай роботодавець переконається, що ви на «ти» з комп’ютером (перейти на сайт з тестом можна прямо зі сторінки створення резюме на Work.ua).

Коли Резюме Вже Написано

А ваша адреса — це ваша особиста інформація. Є можливість додати контактні дані тих, хто може порекомендувати вас як фахівця, — це ж чудово! Не забувайте про додаткові курси, тренінги, семінари, які ви відвідали за фахом. Покажіть, що ви не стоїте на місці та постійно вдосконалюєтеся.

Публікуємо Власне Резюме

Назвіться й напишіть свій номер телефону. Вказувати адресу проживання не варто, бо навряд чи роботодавець стане писати вам листа. А ось адресу електронної пошти потрібно написати обов’язково. Також не завадить вказати місто вашого проживання або місто, в яке ви готові переїхати (якщо готові).

Резюме комбінованого типу не тільки демонструє вашу кваліфікацію та досягнення, а й дозволяє отримати виразне уявлення про хронологію вашої трудової біографії. Не «цілеспрямований», а «зміг за два роки обійняти посаду начальника відділу». Ну коли усе життя працювати для сусідньої агресивної країни, то звідки ж візьмуться такі особливі знання.

Любов до навчання — якщо побачать значний список сертифікатів про пройдені курси. Попередня діяльність пов’язана в основному з харчовою промисловістю. Великий досвід керівної роботи; участь в переробці проектів і мережевих бухгалтерських систем; досвід роботи з Lotus 1-2-3, вакансії компанії WizardsDev dBASE, Paradox та іншими програмними пакетами. Коли Ви вже формуєте своє резюме, зробіть акцент на ваших soft skills – сучасного роботодавця це цікавить більше, ніж власне взагалі досвід роботи. Подбайте про відгуки з місць проходження практики та вкажіть це в резюме.

Складання звітів для керівництва підприємства. Підготовка кошторису поточних витрат в обсязі 18 млн. І кошторису капіталовкладень в обсязі 2 млн. Забезпечення роботи системи виробничої бухгалтерії у відділі. Розробка нормативних витрат і проведення дисперсійного аналізу для використання у семи географічних регіонах діяльності підприємства. Надання допомоги в кодуванні та ціноутворенні для виробничих і маркетингових процедур.